İçindekiler[gizle]

 

29 Mart yani bugün başlayan ve 5 Mayıs’a kadar devam edecek olan Yurt İçi Ramazan Kampanyası

Kampanya bilgileri: THY iç hat seferlerinde 184,99 TL’den başlayan fiyatlarla Ramazan indirimi uygulanacaktır. Anadolu Jet seferleri hariç, tüm vergi ve harçlar dahildir.

Satış dönemi: 29 Mart 2021 (dahil)- 05 Mayıs 2021 (dahil) 

Seyahat dönemi: 13 Nisan 2021 (dahil)- 05 Mayıs 2021 (dahil) tarihleri arasında İptal, iade ve değişiklik durumunda orijinal ücret sınıfı kuralları geçerlidir. 

 

Rezervasyon & Biletleme için hemen www.globalbilet.com ‘a tıklayıp hızlıca kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

THY İÇ HAT RAMAZAN KAMPANYASI

Kural ve koşullar: Kampanya 29 Mart 2021- 05 Mayıs 2021 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 13 Nisan 2021- 5 Mayıs 2021 arasında olan biletler için geçerlidir. 

Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurtiçi tek yön ekonomi sınıfı uçuşlarda geçerlidir. Kampanya Kıbrıs ve Hopa'ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır. İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir. Kampanya kapsamında sunulan 184,99 TL’den başlayan fiyatlar yurt içi, tek yön, direkt, Economy kabin uçuşlarında geçerlidir. İptal, iade ve değişiklik durumunda orijinal ücret sınıfı kuralları geçerlidir. Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ve indirimleri (engelli, öğrenci vb.) ile birleştirilemez. Biletleme dönemi Türkiye lokal saatine göre başlar ve sonlanır. Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir. Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir. 

 

Saygılarımızla,
www.globalbilet.com 

Kategoriler: Kampanyalar